Ndeshjet Live Sport

I FTUAR SPECIAL TEK “SELMAN STËRMASI”/ Shikoni kush po e ndjek nga afër sfidën Partizani-Teuta (FOTOLAJM)

Një mysafir special në stadiumin “Selman Stërmasi” ku po zhvillohet sfida mes Partizanit dhe Teutës e vlefshme për javën e 7-të të Kategorisë Superiore. Ai është trajneri i Kombëtares, Edi Reja.

Tekniku italian ka mbërritur në tribunën VIP të “Selman Stërmasit”. Reja ka qenë nën shoqërinë e 2 ndihmësave të tij Hamdi Salihi dhe Ervin Bulku.

Edi Reja

Kujtojmë që ditën e nesërme në orën 11:00, tekniku i Kombëtares do të dalë në konferencën për shtyp ku do të bëjë publike listën zyrtare për 2 sfidat e muajit tetor ndaj Turqisë dhe Moldavisë.

Related posts

“KEMI PUNUAR 4 VJET PËR T’U BËRË PËRBINDËSHA”/ Rrëfen Klopp: Ja sekreti i golave të vonë

Delo.autor

CRYSTAL PALACE – CHELSEA/ “Blutë e Londrës” do të tentojë të vazhdojë me fitore (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

KRAHASON TRIUMFET E EKIPIT ME GRUAN E TIJ/ Pique befason: Fitorja ndaj Real Madridit si seksi me…

Delo.autor

Leave a Comment