Boks Sport

NUK KISHTE VË RRIPIN E SIGURIMIT/ Shikoni si kampioni i botës përfshihet në një aksident të frikshëm (VIDEO)

Kampioni i botës në peshat e lehta në boks, Errol Spence Jr është duke luftuar me jetën. 29-vjeçari është përfshirë në një aksident të rëndë me Ferrarin e tij.

Boksieri humbi kontrollin duke dalë nga rruga rreth orës 3 të mëngjesit të ditës së enjte në Teksas, teksa është nën kujdesin e rreptë të mjekëve. Mësohet se Errol nuk e kishte vendosur rripin e sigurisë dhe nuk dihet si do të shkojë fati i tij.

Related posts

GREQIA ZHGËNJEN DURMISHAJN/ I premtuan vendin e titullarit dhe e lanë në… stol

bora.autor

Të famshëm, të bukur dhe shumë tradhtarë

Sadik.Autor

Jo vetëm RONALDO, nga Real Madridi ikën një tjetër yll në sulm

Isa.Autor

Leave a Comment