Futboll Gossip Sport

PO SHKËLQEN ME INTER/ Ja sekreti i formës së shkëlqyer të Lautaro Martinez

Lautaro Martinez po kalon një formë shumë të mirë me Interin dhe këtë e tregoi në dy sfidat ndaj Barcelonës dhe Juventusit ku mbajti peshën e sulmit të skuadrës zikaltër duke gjetur edhe rrugën e rrjetës në të dyja takimet.

Tashmë Lautaro është i përqëndruar te kombëtarja argjentinase teksa pas 3-golëshit të realizuar ndaj Meksikës do të kërkojë të lërë shenjë edhe në miqësoret e muajit tetor dhe fillimisht në super sfidën e kesaj të mërkure ndaj Gjermanisë.

Por forma e mirë e Martinez ka një sekret dhe ajo është e dashura e tij Agustina Gandolfo. Bukuroshja seksi e ndjek partnerin e saj në çdo ndeshje, ndërkohë që në rrjetet sociale nuk rresht së surprizuari fansat me fotot e saj superseksi. Që nga momenti që Lautaro është transferuar te Interi edhe Agustina është shpërngulur drejt Milanos për të jetuar me bomberin argjentinas.

 

Related posts

E ARDHMJA E DYBALAS LARG ITALISË/ Agjenti i yllit argjentinas takim me drejtuesit e PSG-së, ja ofertat

Delo.autor

FLET PËR TRAJNERIN E RI TË KOMBËTARES/ Cikalleshi beson: Reja i duhuri, do të na rikthejë…

Delo.autor

SQARON SITUATËN ME ROMËN/ Panucci: E vërteta është që unë me klubin…

Delo.autor

Leave a Comment