Futboll Gossip Sport

DOUGLAS COSTA MAHNIT ME TË DASHURËN SUPER SEKSI/ Nathalia Felix, perla jashtë fushe e yllit të Juventus (FOTO)

Pasi e nisi sezonin me shumë vrull ndaj Parmës dhe Napolit, Douglas Costa u dëmtua në minutat e para në takimin ndaj Fiorentinës duke qëndruar gati dy muaj jashtë fushave.

Por braziliani i Juventusit tashmë i ka lënë plotësisht pas krahëve problemet fizike dhe po tregohet i papërmbajtshëm në fushën e lojës. 29-vjeçari dhuroi një magji në mesjavë në Champions, ku dribloi si birila gjysmën e skuadrës së Lokomotivës së Moskës, për të finalizuar me mjeshtëri pas një kombinimi perfekt me argjentinasin Higuain, duke i dhënë fitoren dhe kualifikimin Juventusit në minutën e 93-të.

feliks

Por përveç perlës që dhuroi në fushë, Duglas mahnit me një tjetër perlë jashtë saj. Ai para pak kohësh u prezantoi fansave të dashurën më të re. Ajo është Natalia Feliks, një modele superseksi për të cilën fjalët janë të tepërta, pasi fotot flasin qartë.

feliks 1

feliks 4 feliks 3 feliks 5 feliks 2

/PANORAMASPORT.AL/

Related posts

Neymar i thotë “mirupafshim” patericave

Sadik.Autor

NUK ËSHTË NË PLANET E SETIEN/ Barcelona nuk e do, largon mbrojtësin me çdo kusht!

Delo.autor

“Robbery”si në kohët e vjetra dhe tripletë e Lewa-s, Bayern “fundos” Hamburgun

Q.Autor

Leave a Comment