Futboll Gossip Sport

ËSHTË PARTNERJA E DANI ALVES/ Joana Sanz ka nostalgji për Parisin (FOTO)

“Parisi është një qytet iu mbushur me racistë dhe pas një jave, bëhet shumë i lodhshëm”, pati deklaruar disa ditë më parë mbrojtësi brazilian Dani Alves në një intervistë, por duket se nuk mendon njësoj edhe partnerja e tij Joana Sanz.

Kjo e fundit ka postuar një foto në Instagram bashkë me mbrojtësin, e shkrepur në kohën kur Alves ishte pjesë e PSG-së, ndërsa një nga fansat nuk ka ngurruar t’i kujtojë Joanës fjalët e futbollistit për kryeqytetin francez.

“Ai ishte mendimi i Alves. Unë mendoj ndryshe”, iu përgjigj modelja komentuesit që i kujtonte fjalët e partnerit në lidhje me kryeqytetin francez.

Related posts

E “kryqëzuan” në Gjermani, Mesut Ozil largohet nga kombëtarja…

Isa.Autor

Luciano Spalletti: Te Interi për të qëndruar gjatë

Sadik.Autor

“SKANON” PËRFORCIMIN E RI PËR EKIPIN/ Zidane kërkon të blejë në verë lojtarin e Napolit…

Delo.autor

Leave a Comment