Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Leicester-Arsenal. Mbyllet pjesa e parë

Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë.

Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal.

 

LIVE/ Leicester – Arsenal

 

MINUTA 1/ Nis sfida

Leicester City:

Arsenal:

 

Related posts

FESTA E BETIS ZGJAT PAK/ “Los Blancos” kundërpërgjigjet me Benzema, realizon një gol nga… (VIDEO)

Delo.autor

SFIDA NDAJ SKËNDERBEUT/ Partizani dominues kundër “Ujqërve të Dëborës”, ja statistikat e frikshme…

Delo.autor

DUAN TITULLIN PAS 28 VITESH/ Lojtarët e Liverpoolit dhurojnë SPEKTAKËL, SALAH “SHOW” në…(VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment