Gossip Sport

“NË PRITJE TË ËMBËL”/ Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Vilma Masha, është në pritje të ëmbël. Lajmi i bukur u bë i ditur një vit pas dasmës. Vilma po përpiqet ta mbajë larg medias këtë periudhë të re të jetës së saj dhe rrallë është fotografuar më barkun e rrumbullakosur.

 

Megjithatë, së fundmi moderatorja ka zbuluar për të gjithë gjininë e vajzës. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë.

Vilma ka publikuar në Instastoryn e saj foton e një fustani rozë që i kanë dhuruar për beben e saj dhe kështu ka zbuluar gjininë e bebit që do të vijë në jetë.

Related posts

SUPERSFIDA/ Sarri: Kam FRIKË ndaj Man City, nuk kam fituar asnjëherë ndaj atij

Isa.Autor

ELIMINIMI I MANCHESTER CITYT NGA CHAMPIONS/ Valverde deklaron: Ai pa asnjë dyshim mbetet …

Delo.autor

MANCHESTER UNITED-MILAN/ Lingard nuk fal, tjetër barazim. Ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment