Futboll Sport

CEREMONIA E “TOPI TË ARTË”/ Zbulohen pesë vendet nga i dhjeti tek i pesti, ja emrat

Janë zbuluar edhe tre vende të tjera sa i  përket Topit të Artë 2019. Kështu, Mbappe është renditur në vend të gjashtë, ndërsa përpara tij është renditur Salah, i  pesti. Alison Becker, portieri i  Liverpool, sakaq, u rendit në vend të shtatë. Më poshtë, Lewandowski, Bernardo Silva dhe Mahrez.

You May Like

Related posts

VAZHDON ME “ÇMENDURITË”/ Ja ku do të festojë Klopp ditëlindjen e 52-të

Delo.autor

LIVE/ LIGA E KOMBEVE: Maqedonia me 6 shqiptarë në fushë, Holanda dhe Gjermania duan maksimumin

Isa.Autor

TËRBOHEN TIFOZËT E MILANIT/ Wanda “fundos” Higuain: Me Icardin ndodh e kundërta…

Isa.Autor

Leave a Comment