Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA SPANJA/ Është një titullar i padiskutueshëm, Diego Godin kërkon të largohet nga Inter në…

Diego Godin kaloi te Interi në merkaton e verës si një transferim i lirë, pasi kishte mbyllur kontratën me Atletiko Madridin.

Uruguaiani është një titullar i padiskutueshëm i Kontes te Interi, por në janar mund të largohet nga zikaltërit.

Një lajm i çuditshëm vjen nga Spanja, ku thuhet se futbollisti kërkon largimin nga italianët në merkaton e janarit.

“Elgoldigital” shkruan se Godin nuk është u lumtur në Milano dhe kjo jo për arsye teknike në skuadër, por për arsye që kanë të bëjnë me jetën e përditshme jashtë fushave të blerta.diego godinn

Thuhet se 33-vjeçari dëshiron rikthimin te Atletiko Madridi, me këta të fundit që do ta prisnin krahë hapur, për shkak se që nga largimi i tij nuk kanë gjetur ende një zëvendësues ideal.

Related posts

GARA PËR “TOPIN E ARTË”/ Ja kush favorizohet nga kuotat dhe koificientet

Delo.autor

FRIKË NGA BERBERI NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ja momenti kur Georgina i qeth flokët Ronaldos (VIDEO)

Delo.autor

500 MIJË EURO NË JAVË/ Manchester Unitedi “shkund xhepat” për yllin e ekipit…

Delo.autor

Leave a Comment