Futboll Premier League Sport

LIVERPOOL-WOLVES/ Klopp synon të thellojë diferencën me ndjekësit (FORMACIONET ZYRTARE)

Skuadra e Jurgen Klopp, do të tentojë të shfrytëzojë gabimin e Manchester City ditë më parë, për të thelluar diferencën me pikë dhe për të vazhduar ëndrrën drejt titullit në Premierligë pas 30 vjetësh.

Xherdan Shaqiri nuk është as në stol, derisa nuk ka pas raportime se cila është arsyeja, nëse shqiptari ka probleme me lëndime.

Janë publikuar formacionet zyrtare.

Liverpool:

Wolves:

Related posts

LA LIGA NË KRIZË PREJ COVID-19/ Barcelona dhe Real Madrid detyrohen të ulin pagat deri në 50%

Delo.autor

NDESHJA E GAFAVE/ Rumani dhuron golin dhe skemën e çuditshme nga goditja e dënimit (VIDEO)

Delo.autor

VETËM 9 DITË AKTIV NË KËTË SEZON/ Fillimi më i keq i Messit në karrierën e tij

Delo.autor

Leave a Comment