Futboll Seria A Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Juventus dhe Barcelona finalizojnë shëmbimin e lojtarëve…

Juventus dhe Barcelona kanë konfirmuar ditën e sotme shkëmbimin e talenteve Alejandro Marques dhe Matheus Pereira. Ky i fundit ishte i huazuar te Dijon në Francë, por tashmë do të kalojë te Barcelona. Nga ana tjetër, sulmuesi i Barcelonës B, 19-vjeçari Alejandro Marques do të kalojë te Juventus, ku sipas gjasave do të aktivizohet fillimisht me ekipin e dytë, që luan në Serie C.

Related posts

LIVE/ Liga e Europës: Mbyllen pjesët e para, MILANI SKANDALOZ. Ja të gjitha rezultatet (VIDEO)

Isa.Autor

Perin, objektiv i Juves, Genoa kërkon 20 milionë euro për “xhevairin” italian

Sadik.Autor

SHPËRTHEN KOLUMBIANI/ James sulmon Kovaç: Këtu nuk jemi si te Frankfurti…

Isa.Autor

Leave a Comment