Futboll Seria A Sport

ËSHTË ZYRTARE/ Juventus dhe Barcelona finalizojnë shëmbimin e lojtarëve…

Juventus dhe Barcelona kanë konfirmuar ditën e sotme shkëmbimin e talenteve Alejandro Marques dhe Matheus Pereira. Ky i fundit ishte i huazuar te Dijon në Francë, por tashmë do të kalojë te Barcelona. Nga ana tjetër, sulmuesi i Barcelonës B, 19-vjeçari Alejandro Marques do të kalojë te Juventus, ku sipas gjasave do të aktivizohet fillimisht me ekipin e dytë, që luan në Serie C.

Related posts

LËVIZJE E PAPRITUR/ Inter arrin marrëveshjen me Crystal Palace për sulmuesin norvegjez…

Delo.autor

DUELI I BAMIRËSISË/ Ja shuma marramendëse që arkëtoi legjenda Mike Tyson…

Delo.autor

Lazio, tre “gjigandë” të Premier League interesohen për De Vrij

Q.Autor

Leave a Comment