Futboll Premier League Sport

“NJË GJË ËSHTË E SIGURTË”/ Guardiola: Këto dy skuadra nuk do t’i drejtoj kurrë!

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, në prag të derbit ndaj Manchester United, në gjysmëfinalen e Carabao Cup, ka deklaruar se në të ardhmen nuk do të ulet kurrë në stolin e dy skuadrave. Bëhet fjalë për dy ekipe të mëdha dhe me famë botërore.

“Ditën që nuk do të kem më asnjë ofertë do të shkoj për pushime në Maldive. Do të shkoj në ato vende ku nuk ka fusha futbolli. Një gjë është e sigurtë. Pasi kam drejtuar Manchester City dhe Barcelona, nuk do të drejtoj kurrë ekipet e Manchester United dhe Real Madrid”, tha Guardiola.

Related posts

FITORE PA SHPRESË/ Bale “zhbllokohet” pas 100 ditëve dhe i jep fitoren REALIT (VIDEO)

Isa.Autor

Rënditja dhe formacioni i kësaj jave në Premier Legue

Isa.Autor

Largimi drejt Arsenal, Lewandowski befason me fjalët e tij për Aubameyang

Q.Autor

Leave a Comment