Futboll Kategoria Superiore Sport

FESTA “BARDHEBLU” NUK KA FUND/ Shikoni si dhomat e zhveshjes kthehen në “party” (VIDEO)

Tirana ka festuar derbin e madh, ku mundi me rezultatin e thellë 5-1 Partizanin, teksa në dhomat e zhveshjes të “Air Albania Stadium” ka plasur edhe entuziazmi dhe euforia bardheblu… “Kush s’kërcen është morri kuq”, dëgjohet kori, sigurisht duke thumbuar Partizanin për një humbje që nuk do të kalojë lehtësisht.

Related posts

Formacionet zyrtare, Spanjë – Zvicër

Sadik.Autor

VIDEO/ Liverpooli në kolaps, WBA shënon golin e tretë

Q.Autor

“MË ERDHI KEQ PËR LUKAKUN”/ Rrëfehet Barelma: Duhet të mposhtim mesfushën e Spanjës

Delo.autor

Leave a Comment