Futboll Seria A Sport

GATUSSO NUK MBAN SHAKANË/ Ngrihet të godasë kamerierin (VIDEO)

Genaro Gattuso njihet si një person agresiv, të cilin nuk e mbajnë aspak nervat dhe këtë e ka treguar shpesh gjatë kohës kur ishte futbollist, kur ka pasur zënka me persona të shumtë.

Tashmë në rolin e trajnerit, italiani duket më i “zbutur”.

Së fundmi një kamarier ka menduar t’i bëjë një shaka trajnerit të Napolit, por për pak e pëson keq

Kamarieri afrohet pranë Gattusos dhe bën sikur i bie filxhani me kafe, në formën e një shakaje.

Këtë episod Gattuso e ka marrë me të qeshur, teksa për pak tenton të godasë kamarierin, por më pas nisë të qeshë.

Related posts

Mushkonjat bëhen PROBLEM në Vollgograd/ Prezantuesja gjen një zgjidhje të ÇUDITSHME

Sadik.Autor

SASSUOLO-JUVENTUS/ “Zonja e Vjetër” thellon rezultatin, shënon Can

Delo.autor

SFIDA NDAJ APOLONISË/ Drejtuesit e Teutës hapin “thesin”, gati shifra e “çmendur” për fitimin e titullit

Delo.autor

Leave a Comment