Futboll La Liga Sport

U SHKARKUA PAS VIDEOS SEKSUALE/ Ish-trajneri i Bares dhe Sadikut hedh në gjyq…

Malaga nuk i ka mbyllur punët me ish-trajnerin e tij Viktor Sançez del Amo për sa i përket dëmshpërblimit pas shkarkimit të tij në fillim të këtij viti.

1183533397.jpg.0

Palët nuk kanë arritur të gjejnë gjuhën e përbashkët rreth kompensimit të 43-vjeçarit, i cili u shkarkua nga posti i trajnerit të skuadrës andaluziane pas publikimit të një video-je skandaloze erotike.

Sançez kërkon të paguhet 600 mijë € për mbyllje të parakohshme të kontratës me Malagën.

Vendin e tij e mori Serxho Peliser. Problemet financiare të klubit po ndikojnë dhe në rezultatet e skuadrës këtë sezon në La Liga 2.

Related posts

Notat e merkatos/ Mbreti i Serisë A mbetet…, INTERI është surpriza e bukur

Isa.Autor

STATISTIKAT E DY PORTIERËVE TË PREMIER/ Ja krahasimi mes De Geas dhe Karius për golat e pësuar

Delo.autor

ZEMËROHET ME STOLIN SPARTAK MOSKA/ Trajneri Spalletti: Ata na tallën, ja pse i shkova… (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment