Bundesliga Futboll Sport

GJESTI I MADH I EMRE CAN/ Mesfushori i Drtmund i shkruan letra njerëzve që janë të izoluar dhe të vetmuar

Shumë njerëz janë të detyruar të qëndrojnë të izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të përhapjes së Koronavirusit.

Të shumtë janë edhe ata që ndodhen të izoluar të vetëm fare, pasi nuk kanë persona të tjerë ose iu janë larguar.

Pikërisht për këtë arsye, mesfushori i Dortmundit, Emre Xhan ka marrë një nismë të shkëlqyer për këta persona.

Mesfushori ka vendosur që t’iu dërgojë letra frymëzuese atyre që ndihen vetëm , për t’i ndihmuar sadopak ata që ta kalojnë këtë moment të vështirë me të cilin po përballen.

Related posts

EUROPA LEAGUE/ Beteja të forta për një vend në grupe, ja sfidat më interesante të mbrëmjes

Isa.Autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Veterani Buffon nuk dorëzohet, mendon të transferohet tek rivalët e Juventus-it

Delo.autor

Atletico Madrid gati t’i japë 400,000 € në javë Griezmann për ta mbajtur larg Barça-s

Sadik.Autor

Leave a Comment