Futboll Sport

KORONAVIRUSI/ Në kushte karantine, Prince Boateng e kthen shtëpinë në… klab nate (VIDEO)

Të shumta kanë qenë gjetjet gjeniale në rrjetet sociale, në këtë kohë të vështirë izolimi për shkak të Koronavirusit. Më e fundit ka qenë ajo e futbollistit ganez, Kevin Princ Boateng.

bOATENG

33-vjeçari, i cili është pjesë e Beshiktashit në Turqi, ka zgjedhur të organizojë një “party” në shtëpi, duke improvizuar sadopak një situatë të ngjashme me klab nate.

Ish-futbollisti i  Milanit, Barcelonës dhe disa klubeve të tjera Europiane, fillimisht shfaqet si “bodyguard”, i klabit të natës, teksa të ftuarit janë gruaja dhe djali djali i tij. Më pas futbollisti pasi kontrollon djalin, i parkon edhe makinën lodër, dhe shkon për të kërcyer me të.

Këtë video 33-vjeçari ka vendosur ta ndajë me 3 milionë ndjekësit në “Instagram”, duke shkuruar iu bër thirrje fansave të tij, të qëndrojnë në shtëpi.

Related posts

Kombëtarja përballet me Izraelin/ Njoftim i rëndësishëm nga FSHF-ja për biletat

Isa.Autor

Yates sukses i dyfishtë, fiton etapën e 11-të dhe konsolidon kreun e Xhiros

Sadik.Autor

ÇËSHTJA ICARDI-INTER/ Flet Moratti: Dëgjojmë zëra lidhur me rinovimin e tij, mendoj se klubi duhet të…

Delo.autor

Leave a Comment