Futboll Sport

“STAY AT HOME CHALLENGE”/ Përfundimisht është i “çmendur”, shikoni çfarë bën Felipe Melo me letrën higjenike (VIDEO)

Felipe Melo njihet nga të gjithë për agresivitetin e tij në fushën e lojës, ku nuk mbahen mend rastet kur ai është ndëshkuar me karton të kuq, për shkak të ndërhyrjeve të ashpra ndaj kundërshtarëve.melo

Braziliani ka vendosur t’i bashkohet sfidave në rrjetet sociale, teksa një nga to është edhe ajo e letrës higjienike. Si fillim Melo ka tentuar ta mbajë letrën higjienike me këmbë, por më pas heq dorë nga kjo.

36-vjeçari e lë letrën në tokë dhe bën atë që di të bëjë më së miri. Melo merr vrull dhe ndryshe nga gjithë të tjerët, bën një sparkatë, të cilën e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Related posts

6 muaj në koma, mundësi prek tokën shqiptare pas dëmtimit të rëndë (VIDEO)

Sadik.Autor

BARAZIM DRITHËRUES ME POLEMIKA/ Laçi shtang “Bardheblutë” paS 99 minutash

Delo.autor

TEUTA “PESHKON” ADOLESHENT/ Talenti Gruda: Gati të “shpërthejë” në Durrës

Delo.autor

Leave a Comment