Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Mbrojtësi Kumbulla prioritet i Interit, por ka një problem madhor!

Marash Kumbulla duket se është prioriteti i merkatos së Interit për sa i përket mbrojtjes. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat pranë klubit zikaltër ditën e sotme.

Gjithsesi, ka një problem madhor dhe ai është çmimi që kërkon Verona. Këta të fundit nuk pranojnë asnjë ofertë poshtë 30 milionë eurove.

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi ka zhvilluar një sezon fantastik dhe janë të shumtë klubet që interesohen për të. Verona e ka të qartë dhe kërkon të paktën 30 milionë euro.

Related posts

NUK E NJEH ASKUSH/ Portugezi i shpall sfidë RONALDOS: E ndalim, dhe fitojmë titullin

Isa.Autor

NË PRAG TË NDESHJES CHAMPIONS/ Habit Klopp: Tifozët tanë preferojnë më shumë titullin në…

Delo.autor

Zbulohen tifozët më pijanecë të Premier League! Ja cilit ekip i përkasin

Sadik.Autor

Leave a Comment