Futboll Premier League Sport

ABSURDE/ Lloris dhe Son sherr në fushë, ndahen nga shokët e ekipit (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në pushimin e pjesëve mes Tottenhamit dhe Evertonit. Portieri dhe kapiteni Hugo Lloris u sulm në drejtim të Son.

Francezi ishte shumë i nervozuar me koreano-jugorin që reagoi menjëherë keq dhe duhej ndërhyrja e lojtarëve të tjerë për të shmangur përplasjen fizike mes palëve.

Related posts

CHAMPIONS/ Salah kthen në avantazh Liverpoolin me një goditje të fuqishme (VIDEO)

Delo.autor

SADIO MANE PO ARRIN SUKSESE TË MËDHA/ Zbulon legjenda e Liverpool: Ylli do të zbarkojë tek gjiganti spanjoll…

Delo.autor

Edinson Cavani duket i vendosur, ja kush është destinacioni i ri i sulmuesit…

Sadik.Autor

Leave a Comment