Futboll Seria A Sport

E PAZAKONTË/ Mbrëmje e mallkuar për yllin e futbollit, i grabitet shtëpia në Itali

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mallkuar për futbollistin e Fiorentinës Frenk Riberi.
1572262325_385878_noticia_normal
Shtëpia e lojtarit të Fiorentinës në Firence është grabitur. Karabinierët mbërritën në vendin e ngjarjes dhe raportojnë se ish-yllit të Bajern Mynihut i janë grabitur bizhuteri dhe shumë sende me vlerë.

Riberi u dëmtua dje në ndeshjen kundër Parmës në kyçin e këmbës dhe tashmë i duhet të përballet dhe me ngjarjen tjetër të rëndë.

Related posts

“JANË FORCUAR SHUMË NË MERKATO”/ Totti analizon: Inter dhe Napoli janë forcuar shumë, por Juventus…

Delo.autor

NAGELSMANNN KËRKON TË LËRË GJURMË NË MYNIH/ Bayern, 3 arsyet pse është favorit për titull

Delo.autor

NË PRITJE TË MESIT/ Interi vesh zikaltër yllin e Serisë A. Gati edhe afrimi i mesfushorit të Premier Ligës

Delo.autor

Leave a Comment