Futboll Seria A Sport

JUVENTUS E DO ME ÇDO KUSHT/ Agnelli gati të sakrifikojë dy lojtarë për yllin e Serisë A…

Zaniolo konsiderohet një element thelbësor për Juventus-in, që po bën gjithçka është e mundur për ta marrë në Torino.

Për shkak të  pamundësië për ta përfshirë në negociatat për Milik, sepse nuk ka ndërmend të transferohet te Napoli, klubi kampion i Italisë ia ka ofruar Bernardeschi-n Roma-s.

Gjithashtu, Juventus është e gatshme të ofrojë edhe kartonin e Romero-s, qendërmbrojtës argjentinas i huazuar te Genoa, që mund të zëvendësojë Smalling, nëse ky i fundit kthehet tek United.

Duke marrë parasysh se çmimi i Zaniolo-s është rreth 60  milionë euro, është e qartë se Juventus do të duhet të ofrojë edhe para përveç dy lojtarëve.

Related posts

Zoti e ruajt mbretin/ Tifozët e Barcelonës i kanë kushtuar një koreografi speciale yllit të tyre, Leo Messi

Q.Autor

MAROTTA SHËNJESTRON NJË TJETËR YLL/ Futet në garë me “Blutë e Londrës” e Monacon për ta veshur “zikaltër”

Delo.autor

Isco kritikohet nga tifozët, City dhe PSG përfitojnë nga situata

Q.Autor

Leave a Comment