Futboll Gossip Sport

ME BLUZËN E INTERIT DHE FORMA BOMBASTIKE/ Miss Shqipëria “tërbon” tifozët zikaltër (FOTOT)

Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuara në profi lin e saj zyrtar.
Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto, ku shihet me bluzën e Interit, ndërkohë që njëkohësisht zbulon edhe skuadrën e zemrës. Në fotot e postuara nga Klea, vihen re format e saj të shkëlqyera fi zike, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Edhe Klea kishte pritshmëri të mëdha për skuadrën e saj këtë sezon dhe njësoj si shumë tifozë të Interit, është e zhgënjyer nga rezultatet e fundit, por kjo nuk e ndalon atë që të pozojë me bluzën e ekipit të zemrës.

22222222222

33333333333

44444444

555555

6666666

77777777

8888888

Related posts

NGA DEBUTIMI NË KAMPIONAT TEK SUAREZ/ Zbulon sulmuesi Muçi: Ju rrëfej kënaqësinë në derbi…

Delo.autor

BROJA LA FUSHËN I DËMTUAR DHE ALARMON TIROZËT/ Trajneri i Southampton: Nuk do luante të martën gjithsesi…

Delo.autor

“NJË GODITJE E MADHE NË MERKATO”/ Usain Bolt komenton rikthimin e Ronaldo te Manchester United

Delo.autor

Leave a Comment