Bundesliga Futboll Sport

ME TELEFON NË DORË/ Talenti Haaland nxirret me forcë jashtë klubit të natës (VIDEO)

Megjithëse është njëri prej lojtarëve të rinj më të mirë në botë, nuk është e thënë t’i hapen dyert kudo.
haland
Futbollisti i Borusia Dortmundit është nxjerrë me forcë nga një klub nate në Norvegji. Një video e filmuar tregon se si 19-vjeçari debaton me rojet e klubit dhe mundohet të komunikojë me ta. Ata e largojnë me forcë sulmuesin norvegjez, i cili është ndjerë i fyer.

Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e kësaj ndodhie me Erling Halandin.

Related posts

Erion Braçe i pikëlluar si asnjëherë më parë: Zot përsëri more më të mirin, është e padrejtë

Sadik.Autor

DEKLARATA E BUJSHME/ UEFA “kërcënon”: PSG dhe Manchester City nuk janë të mëdhenj për ne, çdo klub që…

Delo.autor

“Antipasta” e finales/ Belgjikë-Angli diskutojnë vendin e tretë në “Rusi 2018”

Isa.Autor

Leave a Comment