Bundesliga Futboll Sport

NGA PYLLI NË FUSHË/ Talenti Haland tregon jetën e tij si… fermer (FOTO)

Sulmuesi i Borusia Dortmundit Erling Haland nuk nguron të tregojë jetën e tij private. Nëse shumë yje futbolli reklamojnë pasurinë dhe luksin, 19-vjeçari tregon se di të jetojë si një njeri i thjeshtë.

Pasi u shfaq duke prerë dru, së fundmi Haland është shfaqur si fermer duke ecur me traktor në një fushë me patate. Ai fton dhe shokun e skuadrës Xhejdën Sanço t’i bashkohet në Norvegji.

haland

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Trajneri i mrekullive, Klopp rinovon me Liverpool deri në vitin…

Delo.autor

Roma- Liverpool/ “Verdhekuqët” barazojnë shifrat në “Olimpico”

Sadik.Autor

BBC është kthyer, “tridenti” i Real Madridit arrin 400 gola

Q.Autor

Leave a Comment