Futboll Ligue 1 Sport

E FUNDIT/ Tuchel vendos për Mbappe, zbulohet nëse luan sulmuesi!

Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e parisienëve. Sulmuesi Kylian Mbappe do të jetë gati për sfidën kundër Atalantës.

Tekniku konfirmoi nga konferenca për shtyp se sulmuesi ka kaluar dëmtimin. Ai nuk do ta rrezikojë ta aktivizojë nga minuta e parë, por kampioni i botës do të jetë në stol.

Një lajm aspak i mirë për Atalantën që kishin bërë llogaritë nga Mbappe. Sulmuesi u dëmtua në finalen e kupës kundër St. Etienne.

Related posts

Wenger konfirmon: Giroud nuk është në shitje

Q.Autor

LIVE/ Ka nisur takimi në “Olimpico”: Roma dhe Milani në kërkim të fitores

Q.Autor

Tousart pëlqehet nga Interi, Lyoni e vlerëson 30 milionë euro

Sadik.Autor

Leave a Comment