Futboll Sport

FESTA ME FEMRA DHE ALKOOL/ Si e kaloi arrestin e shtëpisë Ronaldinho në Paraguaj

Ronaldinjo u arrestua në Paraguaji pasi tentoi të hynte së bashku me vëllanë e tij me pasaporta të falsifikuara. Ylli brazilian pasi kaloi disa kohë në burg, u transferua në një hotel luksoz për  të vuajtur arrestin e shtëpisë.

ronaldinjoburg

Por sipas mediave lokale Ronaldinjo e ka shijuar në maksimum këtë arrest shtëpie dhe nuk ka vuajtur aspak. Mediat në Paraguaji raportojë për festa me modele dhe me alkol deri në orët e vona të natës. Modelet vinin me makina luksoze dhe organizoheshin festa me muzikë të lartë që kanë shqetësuar edhe fqinjët raportojnë mediat. Një person tha për gazetën “Hoy” në Paraguaj: “Çdo ditë vinin të paktën nga dy modele. Ato mbërrinin me makina luksoze.

Ato bënin festa deri në orët e vona të natës, me alkol dhe muzikë të lartë saqë kishin shqetësuar edhe fqinjët. Ronaldinjos i vinte alkol i cilësisë së lartë çdo ditë”.

Related posts

NUK ËSHTË NË PLANET E SARRIT/ Sulmuesi i Juventus drejt Gjermanisë tek klubi…

Delo.autor

FITORE E MERITUAR/ Të besuarit e Guardiolës mposhtin Cardiffin dhe rikthehen në krye të Premier

Delo.autor

Interi ia bën me dije këtij futbollisti: Luajte me ne, tani s’ka vend për ty

Sadik.Autor

Leave a Comment