Futboll Seria A Sport

CONTE GJEN MBROJTËSIN E DËSHIRUAR/ Mbërrin në Milano për vizitat mjekësore lojtari…

Aleksandër Kolarov ka mbërritur në Milano, për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore tek Interi. Sipas “Calciomercato.com”, mbrojtësi zbarkoi në Itali pas ndeshjeve me kombëtaren e Serbisë në Ligën e Kombeve.

kolarov

Një kontratë një vjeçare është përgatitur për Kolarovin nga Interi, dhe mbrojtësi do firmosë kontratën pasi të kalojë vizitat mjekësore. Gjithashtu mbrojtësi i Romës ka në kontratën me zikaltërit opsionin edhe për një vit tjetër.

Gjithashtu Interi po punon për të marrë edhe Arturo Vidalin nga Barcelona.

Related posts

DY VITE PA FUTBOLL/ Klubi kryeqytetas krijohet sërish nga e para

Delo.autor

ABSURDITETI/ Medalje ari, ose i NDËRPRITET KARRIERA lojtarit të Tottenham

Isa.Autor

ZBULON VUAJTJET E SALAH/ Klopp: Pjesë të trupit të tij nuk ishin të përkryera akoma, nuk e dinim…

Delo.autor

Leave a Comment