Futboll Premier League Sport

HISTORIA E RRALLË/ Shkoi me qese dhe u largua me taksi, talenti i Barcelonës që shënoi në Champions bën xhiron e internetit

Talenti i Barcelonës, Pedri, duket se e ka tepruar me modestinë e tij, madje së fundmi ka përfunduar në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 17-vjeçari gjeti rrugën e rrjetës në sfidën e djeshme ndaj Ferencvaroshit.

Ai u aktivizua në minutën e 73 të takimit, teksa gjeti rrugën e rrjetës në fundin e ndeshjes. Por më shumë se goli i tij, vëmendje të madhe mori thjeshtësia e 17-vjeçarit, e cila ka shkaktuar habi.

17-vjeçari mbërriti në stadium me një qese plastike, ku kishte futur sendet e tij personale, teksa u largua pas ndeshjes me taksi drejt shtëpisë së tij. Një futbollist i Barcelonës që shënon gol në Champions, që vjen në stadium me qese dhe largohet me taksi, në kufijtë e të pabesueshmes, por e vërtetë…

Related posts

KORONAVIRUSI/ Lazio dhe Lotito “injorojnë” COVID-19, përgatisin axhendën e rikthimit në stërvitje!

Delo.autor

“PO PUNOJ SHUMË DHE…”/ Spinazzola është duke shkruar një libër për “Euro 2020”

Delo.autor

Rriten të ardhurat e “CHAMPIONS LEAGUE”/ Ja sa do të fitojnë skuadrat pjesëmarrëse në kompedicion

Isa.Autor

Leave a Comment