Futboll Seria A Sport

MILAN-ROMA/ Ndeshje “jetë a vdekje”, Kumbulla tërbon “Kuqezinjtë” (VIDEO)

Roma ka barazuar rezultatin me Marash Kumbullën në ndeshjen ndaj Milanit për 3-3.

Mbrojtësi shqiptar shfrytëzoi mjaft mirë një top të mbetur në zonë dhe u zhyt mjaft mirë me këmbë duke çuar topin në rrjetë.

Goli i dytë në dy ndeshjet e fundit për lojtarin tonë.

Related posts

Duel Dortmund-Liverpool për talentin portugez që po ecën në “gjurmët” e Ronaldos

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Klubi i njohur i Serisë A po shitet, ja kush janë pronarët e rinj

Delo.autor

PLAS SHERRI MES ÇIFTIT/ Aktorja dhe prezantuesja portugueze bën xheloze partneren CR7 (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment