Sport Të tjera

GODITJE MAGJIKE/ Golfisti gjen gropën në mënyrë fantastike, topi “fluturon” mbi ujë (VIDEO)

Një skenë magjike ka ndodhur në turneun e golift “The Masters”. Golfisti John Rahm ka gjetur gropën në një mënyrë të pabesueshme.

Topi i tij kishte përpara një pellg me ujë dhe gropa ishte shumë larg. Spanjolli gjuajti me forcë dhe topi ceku disa herë mbi ujë dhe shkoi drejt barit.

E veçantë ndodhi aty, pasi Rahm jo vetëm që ia doli të kalonte pengesën e ujit, por gjeti dhe gropën me një goditje magjike!

Related posts

E BUJSHME/ FIFA “godet” Raiola, Mendes dhe agjentët e tjerë: nga korriku 2022 rregulli i ri mbi komisionet?

Delo.autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Oferta 4 milionë euroshe dhe Premier League frikësojnë Milan-in për mesfushorin…

Delo.autor

PORTIERI ALISSON ASISTE SA YLLI STERLING/ Ja 10 statistikat më të “çmendura” të sezonin 2019-2020

Delo.autor

Leave a Comment