Futboll Seria A Sport

KËSHILLON INTER PËR MERKATON/ Ish-bomberi Vieri: Pse dreqin nuk e merrni atë, ku e keni mendjen?

Gjatë një Instagrami drejtpërdrejt, ish-bomberi Christian Vieri u ka dhënë këshilla menaxherëve të një prej ish-klubeve të tij të shumtë, Interit. Tema është shumë e mprehtë dhe flitet për zëvendës-Lukakun:

Caicedo l'ha rifatto: "Sono senza parole. E grazie a Immobile che mi sta  vicino" - Corriere dello Sport

“Po të isha menaxher i Interit menjëherë do të shkoja dhe do të flisja me Caicedo, ai di të luajë rolin e të dymbëdhjetit. Unë do t’i thosha, ti je zëvendës Lukaku, eja te ne.

Nëse ai pranon mirë. Por ata duhet të provojnë, përndryshe çfarë dreqin… bëjnë gjithë ditën në zyrë?”

Caicedo deri tani ka shënuar 4 gola në kampionat dhe Champions, duke u aktivizuar pak më shumë se 300 minuta!

Related posts

TAKIM URGJENT TEK BARCELONA/ Ja çfarë u diskutua në shtëpinë e “Katalanasve”…

Delo.autor

E PABESUESHME/ KHABIB sulmoi stafin e Mc Gregor, ÇEÇENI rrezikon SERIOZISHT heqjen e…

Isa.Autor

Veteranët e Juventusit do t’i rinovojnë kontratat

Sadik.Autor

Leave a Comment