Futboll Premier League Sport

LEEDS-ARSENAL/ Derbi i shqiptarëve, Alioski kundër Granit Xhakës (FORMACIONET ZYRTARE)

Nga minuta e parë për Leedsin është hedhur në fushë shqiptari, Ezgjan Alioski, i cili do të ketë përballe një tjetër shqiptar në fushë, Granit Xhaka, që e nis titullar me Arsenalin.

Derisa Shkodran Mustafi është vetëm në stol.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leeds United dhe Arsenal.

Leeds:

Arsenal:

Related posts

Ish-trajneri i SPANJËS kundër kampionit të atletikës: Futbolli mësohet në…

Isa.Autor

Nga “BBC” në “RNB”, Ja si do të luante Real Madrid me Neymar

Q.Autor

Presidenti i klubit gjigant gati të shpenzojë 200 milionë euro për 3 lojtarë

Q.Autor

Leave a Comment