Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Juventus-Cagliari. Rezultati 2-0

Juventus dhe Cagliari do të zbresin në fushë pas pak për javën e tetë të Serisë A.

Ka surpriza tek Juventus, me trajnerin Andrea Pirlo që ka vendosur t’i besojë Buffon-it nga minuta e parë dhe Bernardeschi-t në vend të Frabotta-s.

Në mbrojtje kthehet De Ligt, ndërsa dyshja Ronaldo-Morata do të udhëheq sulmin.

 

LIVE/ Juventus – Cagliari 2-0

 

Mbyllet ndeshja

Niset pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 43/ Juventus dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

MINUTA 38/ Juventus kalon në avantazh me golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

Ka ndryshim plani, Ronaldo do të zbarkojë në Torino…

Isa.Autor

DY YJET E SPORTIT BËHEN BASHKË/ Tenisti Gjokovic sfidon Ronaldon për goditjen me kokë “fluturimthi” (VIDEO)

Delo.autor

“NUK DO E FTOJA NË DITELINDJE…”/ Klopp: S’më pëlqeu çfarë i bëri Ramosi…

bora.autor

Leave a Comment