Futboll Seria A Sport

NAPOLI-MILAN/ Rindizet sfida në “San paolo”, Mertens MPOSHT portierin Donnarumma (VIDEO)

Sfidë e çmendur në “San Paolo”. Napoli ngushton diferencën pasi Kessie humbet top. Mertens përfiton brenda zone dhe mposht Donnarumma.

Por, pas disa minutash, Theo Hernandez niset rraketë dhe Bakayoko e ndal, duke marrë kartonin e dytë të verdhë, si pasojë i kuq.

VIDEO

Related posts

Chelsea sfidon Man United për yllin mbrojtës në Europë

Isa.Autor

NË PRAGË TË NDESHJES NDAJ LAÇIT/ Trajneri Gega: Futbolli nuk ka shumë sekrete, por ka…

Delo.autor

FOTO/ Shikoni kontratën e çmendur të Sançezit dhe cilët yje lë pas

Q.Autor

Leave a Comment