Futboll La Liga Sport

PUBLIKOHET LISTA PËR SFIDËN NDAJ ALAVES/ Zidane me dhimbje koke, mungojnë 3 titullarët…

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Alavesit. Trajneri Zinedine Zidane ka publikuar emrat e futbollistëve që do të jenë të gatshëm për takimin e nesërm prej orës 21:00.

Bie në sy grumbullimi sërish i Mariano Diazit. Ky i fundit ka gjetur vazhdimësinë pas mungesave të Benzemasë dhe Luka Jovic. Sulmues francez nuk ia ka dalë mbanë sërish të jetë i gatshëm për teknikun e tij.

Odegaard është në këtë listë, ashtu si Isco. Mbrojtja mbetet e mangët me mungesën e Sergio Ramosit, por dhe Dani Carvajalit.

Related posts

SKEDINA E DITES/ Parashikimi i ndeshjeve të Championsit, luajini këto kombinime

Q.Autor

Bayern në kërkim të një portieri, nisin tratativat për Cillessen

Q.Autor

PAS BARAZIMIT NË DERBI/ Presidenti Halili: Më vjen keq për tifozat, ja pakti me skuadrën

Delo.autor

Leave a Comment