Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Hauge fantastik me asist, Diaz ndëshkon Celtic me një “PERLË” dhe hipotekon fitoren (VIDEO)

Milani ka shënuar dhe golin e 4 në ndeshjen kundër Celtic.

Hauge lëvizi mjaft mirë në zonë duke shmangur mbrojtësit dhe nxori një top për Brahim Diaz që e dërgoi në rrjetë për 4-2.

Related posts

FITORE SPEKTAKOLARE/ Kosova mposht me “POKER” Lituaninë në miqësore

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Liverpool me pesë “yje”, finalja është vetëm një formalitet ( VIDEO)

Sadik.Autor

Champions League/ Shorti u BUZËQESH skuadrave SHQIPTARE. Me FAT Kukësi e Shkëndija

Sadik.Autor

Leave a Comment