Futboll Seria A Sport

I PAPËRMBAJTSHËM/ Pasi merr një top të gjatë nga mbrojtja, bomberi Ibrahimovic ndëshkon Cagliari-n (VIDEO)

Milani ka shënuar golin e dytë në ndeshjen kundër Cagliarit për 2-0 në transfertë.

Ekipi kuqezi gjeti golin me të zakonshmin Zlatan Ibrahimovic.

Ai mori një top të gjatë nga mbrojtja dhe e dërgoi në rrjetë.

Gjyqtari e anuloi golin, por ishte VAR që mori vendimin përfundimtar për ta lënë golin në fuqi.

Related posts

Ndikimi i senatorëve: Higuain dhe Di Maria, titullarë ndaj Nigerisë

Isa.Autor

GUARDIOLA NË HALL TË MADH/ Një mbrojtës tjetër largohet nga Manchester City

Delo.autor

SHERRI NË PUKË/ Reagon klubi i Egnatias: Kryebashkiaku Gjonaj, person “non grata” ne Rrogozhinë

Delo.autor

Leave a Comment