Futboll Seria A Sport

MBI TË ARDHMEN E MESFUSHORIT IMBORGIA/ Menaxheri i lojtarit të Serisë A: Juventus ka arritur marrëveshjen për çmimin

Antonio Imborgia, menaxheri i mesfushorit të Sassuolo-s, Hamed Traore, ka bërë disa deklarata për calciomercato.it, duke folur për të ardhmen e lojtarit:

“Juventus ka rënë dakord për çmimin me Sassuolo-n në rast se do të donte ta merrte në Torino”.

“Nuk e mbaj mend se cili është çmimi, por mund të them me siguri se është arritur një marrëveshje dhe të shohim se çfarë do të ndodhë verën e ardhshme”, ka deklaruar menaxheri i mesfushorit.

Related posts

NË PRAG TË NDESHJES CHAMPIONS/ Alexis Sanchez zbulon: Kjo është mënyra e vetme për të eliminuar PSG-në

Delo.autor

NUK ËSHTË NË PLANET E BARCELONËS/ Në janar pritet të firmos me klubin e Juventus lojtari…

Delo.autor

TRONDITSE/ “Virgjërinë e humba kur më përdhunoi një futbollist i famshëm i Lazios”

Sadik.Autor

Leave a Comment