Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Europa League: Mbyllet ndeshja Benfica-Arsenal. Rezultati 1-1

Ka startuar sfida mes Benficas dhe Arsenalit e vlefshme për Europa League.

Në sfidën që do të zhvillohet nga ora 21:00, nga minuta e parë është hedhur në fushë Granit Xhaka.

 

LIVE/ Benfica – Arsenal 1-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 57/ Arsenal barazon shiifrat me golin e shënuar nga Bukayo Saka.

MINUTA 55/ Benfica kalon në avatazh me golin e shënuar nga Pizzi.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

“SVEN, MOS JE I ÇMENDUR?” Eriksson zbulon si dështoi transferimi i bujshëm i Beckham

Delo.autor

DRAMË TEK CHELSEA/ Miqësorja e Abramovic është mallkim për Sarrin dhe yllin anglez

bora.autor

Ikën Ronaldo? Mesfushori i Barcelonës ka një përgjigje interesante

Sadik.Autor

Leave a Comment