Ndeshjet Live Sport

LIVE/ La Liga: Mbyllet ndeshja Osasuna-Barcelona. Rezultati 0-2

Barcelona përballet me Osasunën në udhëtim në kuadër të javës së 26-të në La Liga.

Katalunasit kërkojnë medoemos fitoren sonte për të mbetur në hap me Atletico Madridin.

Në anën tjetër, Osasuna është poshtë pjesës së dytë të tabelës dhe rrezikon edhe rënien nga elita e futbollit spanjoll.

 

LIVE/ Osasuna – Barcelona 0-2

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 83/ Barcelona dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Ilaix Moriba.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 30/ Barcelona kalon në avantazh me golin e shënuar nga Jordi Alba.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Futbollisti u detyrua të hipte në atë aeroplan

Delo.autor

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Edhe nëna e Lukakut çmendet pas Messit

bora.autor

“MENDIMI YNË I VETËM, TË VJEDHIM NË FUSHË”/ Gafa e Sergio Ramos ndez polemika

Delo.autor

Leave a Comment