Futboll La Liga Sport

LËSHOHET “BOMBA” NGA ARGJENTINA/ Messi dhe Neymar do luajnë bashkë tek skuadra e…

Në Argjentinë janë të sigurt se Lionel Mesi dhe Nejmar Xhunior do të luajnë bashkë.

Kapiteni i katalanasve pritet që të rinovojë edhe për 2 vite me Barçën dhe këta të fundit do të bëjnë një tentativë për të bindur Nejmarin.

Megjithatë, problemet ekonomike dhe rregullat e “Fair Play”-t Financiar ia ndërlikojnë diçka të tillë Barcelonës në merkaton e verës. “O’Ney” ende nuk ka rinovuar me PSG-në dhe gjithçka po zvarritet.

Related posts

Fituesja e Kupës së Botës merr me vete një thes me para

Isa.Autor

ZYRTARE/ Teuta konfirmon të ardhmen e Shkëmbit, ja vendimi që merr

Delo.autor

“ÇMENDET” Real Madrid/ Ofron 600 milionë euro për brazilianin Neymar

Sadik.Autor

Leave a Comment