Futboll Seria A Sport

“ËSHTË GATI KOHA…”/ Lukaku vazhdon stërvitjen individuale, ka edhe një mesazh në rrjetet sociale (FOTO)

Romelu Lukaku nuk ndalon stërvitjen.

Ende me pushime pas angazhimeve në Kampionatin Evropian me Belgjikën, sulmuesi i Inter pritet nga ekipi në ditët në vijim.

Ndërkohë ai vrapon, nuk ndalet dhe e tregon atë në Tëitter:

“I përkushtuar, i vendosur dhe i disiplinuar. Është gati koha …”, shkroi sulmuesi belg.

Related posts

BOTËRORI 2022/ Portugalia mposht Azerbajxhanin pa Ronaldon marrin kreun e Grupit A

Delo.autor

KORONAVIRUSI NUK NDALET TEK INTERI/ Lojtari rezulton përsëri pozitiv

Delo.autor

SPANJË-GREQI/ “La Roja” kërkon fitoren në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment