Futboll Ligue 1 Sport

E BUJSHME NË PARIS/ “Corriere della Sera”: Ja motivi pse nuk po luan Donnarumma. Pochettino do të donte por…

Duke hyrë në tematiken e “rastit Donnarumma”, Corriere della Sera e edicionit te sotem nxjerr në pah sesi trajneri Pochettino po përpiqet të respektojë ekuilibrin e dhomës së zhveshjes: zëvendësimi i Messit kundër Lyon, reagimi i Leos dhe të gjitha polemikat që pasuan i dhanë atij vetëdije të mëtejshme…

Te PSG, amerikano -jugorët janë shumë afër njeri tjetrit.

Di Maria, Paredes, Marquinhos, Neymar dhe shoku i tij Messi duan 34-vjeçarin Navas titullar, edhe pse nuk kanë asgjë kundër të tjerëve, aq më pak kundër Donnarumma.

Related posts

E ARDHMJA E MESSIT NË AJËR/ Nuk ka vend për… kontratën

Delo.autor

MBRËMJA E MADHE NË TORINO/ Juventusi do të fillojë me një rekord historik, ja për çfarë bëhet fjalë

Delo.autor

CHAMPIONS/ Pas 10 minutash lojë, Sancho zhbllokon sfidën ndaj Slavia Prague (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment