Futboll Premier League Sport

E BUJSHME TEK NEWCASTLE/ Trajneri Bruce çmend internetin me paraqitjen e tij në… FIFA 22 (VIDEO)

60 vite e të mos i ndiesh. Të paktën në FIFA 22…

Po flasim për trajnerin e Newcastle, Steve Bruce, i cili po çmend internetin falë një videoje të postuar nga loja e famshme.

Gjatë orëve të kaluara është publikuar një filmim i shkurtër që tregon klubin anglez që fiton një ndeshje me penallti dhe që është festuar nga disa pjesëtarë të stolit duke vrapuar në fushë.

Njëri nga ata që kanë vrapuar ka qenë edhe trajneri Bruce, i cili i ka lënë të gjithë mbrapa me një vrapim të denjë për një kampion të 100 metrave.

“Nuk ka vrapuar kurrë kaq shpejt në jetën e tij”. “Duket Kapiten Amerika”. “Kemi gjetur qendërmbrojtësin e Newcastle”, këto kanë qenë disa nga komentet e tifozëve.

Related posts

MERKATO E JANARIT/ Rummenigge: E ardhmja e James DELIKATE, do përdorim “BARUTIN” që kemi në dispozicion

Isa.Autor

ZYRTARE/ Inter përforcon mbrojtjen deri në vitin 2023 me lojtarin e njohur

Isa.Autor

Kroos i dhuroi fitoren Gjermanisë, FIFA merr vendimin e rëndë për “panzerat” pas këtij skandali

Sadik.Autor

Leave a Comment