Futboll Seria A Sport

NDRYSHON LËKURË/ Blu, portokalli, jeshile dhe e verdhë. Interi prezanton fanellën e tretë me risi të mëdha (FOTO+VIDEO)

Interi ka prezantuar zyrtarisht fanellën e tretë të sezonit të ri futbollistik. Kjo uniformë vjen me një dizajn sa unik, por edhe risi për zikaltërit.

Ngjyra e fanellës është e zezë, por ajo që e bën unike në ndryshim me ngjyrat karakteristike të klubit nga Milano është dizajni dhe ngjyrat që janë të inkuadruara tek sponsori kryesor.

Blu, portokalli, jeshile dhe e verdhë janë të dizenjuar në formën e diagonales dhe ndërkohë stema e Interit do të jetë në jeshile dhe blu, sakaq logo e sponsorit teknik “NIKE” është e ngjyrosur me portokalli, ndërsa logo që karakterizon që Interi është kampioni i Italisë, është sipër sponsorit “NIKE”.

Related posts

RRËZIMI I AVIONIT NË IRAN/ Tmerrohet lojtari i kombëtares Kosovare (FOTO)

Delo.autor

Djali i pronarit të Interit: ‘Meazza’ i stërmbushur të bën të ndihesh sikurse në mes të një tërmeti

Q.Autor

SPECIALE/ Zbuloni portierin që ja merr “frymën” Messit dhe Cr7 dhe në fund i shpall kampion

Sadik.Autor

Leave a Comment