Futboll Kupa e Shqipërisë Sport

ELIMINIMI NGA KUPA E SHQIPËRISË/ Trajneri Gjyla: Objektivi ishte paraqitja dinjitoze dhe…

Ilir Gjyla e shfrytëzoi këtë duel për t’u dhënë mundësi të rinjve, por jo të gjithë e kanë bindur.

“Erdhëm për t’u dhënë mundësi disa të rinjve. Objektiv kishim një paraqitje dinjitoze dhe të shënonim. Unë jam pjesërisht i kënaqur, por duhet ta them që një pjesë e futbollistëve janë sjellë në fushë si ‘oficerë’.

Duhet të ulin kokën dhe të sillen si ushtarë, pra të mësojnë sa më shumë dhe japin maksimumin sa herë të luajnë”, tha trajneri i Lushnjës.

Related posts

VIZITA NË LONDËR/ Zbulohet pse LOW NUK takoi Ozilin, por vetëm Mustafin dhe…

Isa.Autor

KURORËZON CR7/ Costinha: Nuk mund ta duash atë, veç nëse je ziliqar. Te Reali u tallën me të dhe…

Delo.autor

Lojtarët që mund të zëvendësojnë Carrickun te Man Utd

Q.Autor

Leave a Comment