Futboll La Liga Sport

E BUJSHME/ Revolucion te Barcelona, Xavi largon dy të parët

Barcelona po punon prej kohësh për të gjetur një zgjidhje për numrin e madh të dëmtimeve që kanë goditur skuadrën që nga sezoni i kaluar.

Sipas TV3, klubi katalanas ka shkarkuar mjekët Lluis Til dhe Javier Yanguas: ky është hapi i parë i ndërmarrë nga Xavi për të riorganizuar stafin mjekësor.

Trajneri i ri po provon të kthejë doktorin Ricard Pruna, i cili punon aktualisht në Emiratet Arabe.

Related posts

PARTIZANI MERR LAJMIN E MIRË/ Stenio Zhunior lë pas dëmtimin dhe rikthehet në seancat stërvitore

Delo.autor

Rafinha magjeps Interin, titullar ndaj Genoas

Q.Autor

MORI RONALDON NGA DUART E IRINA SHARK? Modelja e “skandaleve” çmend fansat me postimet nudo (FOTOT)

bora.autor

Leave a Comment