Basketball Sport Të tjera

PLAS NË NBA/ Grushte e shkelma në tribunë gjatë sfidës Lakers-Sacramento (VIDEO)

Ndërkohë që në parket luhej takimi Sacramento-Lakers (125-116), në tribunë kishte më shumë aksion se në fushë. Një incident është verifikuar gjatë sfidës, teksa disa tifozë janë përplasur mes tyre me grushte.

Siç dihet, kjo sfidë është një derbi i NBA-së, pasi të dyja ekipet janë në Kaliforni dhe duket se mes tifozëve nuk ka shumë respekt. Disa persona të përfshirë në këtë sherr, por menjëherë kanë ndërhyrë forcat e sigurisë.

Related posts

FORMULA 1/ Ricciardo fiton garën e Montekarlos, në podium edhe Vettel e Hamilton

Sadik.Autor

SUPERSFIDA/ Rikthehet Immobile, JUVENTUSI “dridhet”, Dybala “sakrifikohet”

Isa.Autor

PRAPASKENA/ Rrëfehet Rooney: Ndihesha i turpëruar, ajo kupë…

Isa.Autor

Leave a Comment