MMA Sport

I PËRGJIGJET BISHËS AMERIKANE/ “Hulku” iranian: Vazhdo të bësh klounin, do të nxjerr nga ringu me barelë (VIDEO)

Sajad Garibi ose siç njihet ndryshe si “Hulku” Iranian do të ndeshet në datën 2 prill me badibilderin amerikan Martin Ford. Një ndeshje mes titanësh ku nuk kanë munguar të sharat ndërmjet  tyre.

Në një intervistë për revistën “Muscle and Health”, Garibi dha mendimin e tij lidhur me ndeshjen, por dhe për ofendimet që ka marrë nga kundërshtari i tij.

“Martin Ford të vazhdojë të më ofendojë sa të dojë. Vazhdo të bësh klounin, port ë premtoj që do të nxjerrë nga ringu me barelë. Nuk do kesh asnjë shans kundër meje.”

Në videon ku dha këtë mesazh, iraniani shtrydh një frutë, si për të treguar se çfarë e pret kundërshtarin e tij.

VIDEO

Related posts

Argjentina në “fije të perit”/ Çfarë i duhet Argjentinës për t’u kualifikuar?

Isa.Autor

Mafia në futbollin italian/ Lojtarit i Milanit mëson vendimin e federatës

Isa.Autor

KËRKON ME ÇDO KUSHT “DEMIN” LAUTARO/ Barcelona gati 70 milionë euro plus shërbimet e…

Delo.autor

Leave a Comment